DIODE ZENER 1W 5.6V ±5% LL-41 (MELF) SMT - ZM4734A-HT
2,14₺
Vergiler Hariç: 1,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZM4734A-HT
- SKU: ZM4734A-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LL-41 (MELF) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 10 uA |
| Empedance (Zzt) | 5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 5.6 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |