DIODE ZENER 1W 47V DO213AB (MELF) SMT - DL4756-HT
3,41₺
Vergiler Hariç: 2,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DL4756-HT
- SKU: DL4756-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO213AB (MELF) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 80 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 47 V |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |