SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V - 2NT1-7
3.436,59₺
Vergiler Hariç: 2.863,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2NT1-7
- SKU: 2NT1-7
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | HONEYWELL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NT |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | DPDT |
| Fonksiyon | Mom-Off-Mom |
| Akım Değeri (AC) | 10 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 17.02 mm |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | N/A |
| Panel Kesim Ölçüsü | 12.4 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +71 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.