SWITCH MICRO 5A/100mA 125V/48VAC/DC SPDT - V15S05-CZ100A05-01
385,00₺
Vergiler Hariç: 320,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V15S05-CZ100A05-01
- SKU: V15S05-CZ100A05-01
Ürün Detayları
| Kategori | Mikro Siviçler |
| Üretici Firma | HONEYWELL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | V15 |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 5 A |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | 48 V |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 6.3 mm |
| Çalıştırma Kuvveti | N/A |
| Aktüatör Tipi | Roller Lever |
Etiketler:
SWITCH MICRO 5A/100mA 125V/48VAC/DC SPDT - V15S05-CZ100A05-01
, V15S05-CZ100A05-01
, Siviçler ve Anahtarlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.