SWITCH MICRO 15A/500MA 125V/125VAC/DC SPDT - BZ-2RW822-A2
2.392,46₺
Vergiler Hariç: 1.993,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BZ-2RW822-A2
- SKU: BZ-2RW822-A2
Ürün Detayları
| Kategori | Mikro Siviçler |
| Üretici Firma | HONEYWELL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BZ |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 15 A |
| Akım Değeri (DC) | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 V |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Çalıştırma Kuvveti | 170 gF |
| Aktüatör Tipi | Roller Lever |
Etiketler:
SWITCH MICRO 15A/500MA 125V/125VAC/DC SPDT - BZ-2RW822-A2
, BZ-2RW822-A2
, Siviçler ve Anahtarlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.