HMI TFT 4.3" 480X272 CTP CHIP ON FPC - TY043WQQ02CH
2.243,25₺
Vergiler Hariç: 1.869,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TY043WQQ02CH
- SKU: TY043WQQ02CH
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | TDO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 4.3 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Capacitive Touch |
| Aktif Alan | 95.04x53.86 mm |
| Pin Tipi | 26 Pin |
| Parlaklık | 460 cd |
| Arayüz | TTL |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 105.5 mm |
| Dış Genişlik | 111.73 mm |
| Dış Yükseklik | 4.75 mm |