HMI DISPLAY 7" 800x480 CTP - NX8048P070-011C
7.798,79₺
Vergiler Hariç: 6.498,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NX8048P070-011C
- SKU: NX8048P070-011C
Ürün Detayları
| Kategori | HMI ve HDMI Modüller |
| Üretici Firma | NEXTION |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 7 " |
| Çözünürlük | 800x480 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Capacitive Touch |
| Arayüz | TTL, GPIO |
| Aktif Alan | 164.9x100 mm |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Parlaklık | 300 cd |
| Kontrol Kartı | N/A |
| En-Boy Oranı | N/A |
| Görüş Yönü | N/A |
| Ek Özellik | N/A |
| Dış Uzunluk | 181 mm |
| Dış Genişlik | 108 mm |
| Dış Yükseklik | 9.3 mm |