HMI DISPLAY 4.3" 480x272 CTP - NX4827P043-011C
4.144,52₺
Vergiler Hariç: 3.453,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NX4827P043-011C
- SKU: NX4827P043-011C
Ürün Detayları
| Kategori | HMI ve HDMI Modüller |
| Üretici Firma | NEXTION |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 4.3 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Capacitive Touch |
| Arayüz | TTL, GPIO |
| Aktif Alan | 95.04x53.86 mm |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Parlaklık | 300 cd |
| Kontrol Kartı | N/A |
| En-Boy Oranı | N/A |
| Görüş Yönü | N/A |
| Ek Özellik | N/A |
| Dış Uzunluk | 120 mm |
| Dış Genişlik | 74 mm |
| Dış Yükseklik | 6.2 mm |