CONNECTOR HEADER 2MM 4P VERT TIN THROUGH HOLE - DF3A-4P-2DSA
7,64₺
Vergiler Hariç: 6,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DF3A-4P-2DSA
- SKU: DF3A-4P-2DSA
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | HIROSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DF3 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Press-Fit,Solder |
| Pin Sayısı | 4 (1x4) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 5 mm |
| Kontak Kaplaması | Brass |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~+85 °C |