FAN 120x120x32MM 24V 0.70A 16.8W 3000RPM BB - DA12032B24HA
1.046,98₺
Vergiler Hariç: 872,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA12032B24HA
- SKU: DA12032B24HA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x32 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.7 A |
| Nominal Güç | 16.8 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 134.9 CFM |
| Ses Seviyesi | 46 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |