FAN 120x120x25MM 220V 0.14A 18W 2400R - AA12025S22HT
454,70₺
Vergiler Hariç: 378,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AA12025S22HT
- SKU: AA12025S22HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x25 |
| Nominal Voltaj | 200 V-240 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.08/0.07 A |
| Nominal Güç | 18/16 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2000/2400 RPM |
| Hava Akışı | 46/56 CFM |
| Ses Seviyesi | 34/38 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |