HDC INSERT MALE 16A 10+PE SCREW - DE-010-MC
223,25₺
Vergiler Hariç: 186,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DE-010-MC
- SKU: DE-010-MC
Urun Detaylari
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DE-010 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 10 A |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Kontak Sayısı | 10 +Pe |
| Voltaj Değeri | 500 V |
| Akım Değeri | 16 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.