HDC INSERT MALE 16A 10P SCREW - 09330102601
737,77₺
Vergiler Hariç: 614,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09330102601
- SKU: 09330102601
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® E |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 10 B |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 10 +GND |
| Voltaj Değeri | 600 V |
| Akım Değeri | 16 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.