HDC INSERT MALE 10A 8+PE CRIMP - DD-008-MC
212,10₺
Vergiler Hariç: 176,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DD-008-MC
- SKU: DD-008-MC
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DD-008 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 3 A |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 8 +Pe |
| Voltaj Değeri | 250 V |
| Akım Değeri | 10 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.