HDC INSERT MALE 10A 7+PE CRIMP - DD-007-MC
205,30₺
Vergiler Hariç: 171,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DD-007-MC
- SKU: DD-007-MC
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DD-007 |
| Konnektör Tipi | Insert W/O Contacts |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | None |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 7 P+Pe |
| Voltaj Değeri | 250 V |
| Akım Değeri | 10 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.