HDC INSERT MALE 10A 3+PE SCREW - DA-003-M
151,76₺
Vergiler Hariç: 126,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA-003-M
- SKU: DA-003-M
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DA-003 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 3 A |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Kontak Sayısı | 3 +Pe |
| Voltaj Değeri | 600 V |
| Akım Değeri | 10 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.