HEAT SHRINK 19mm BLACK 1mt (MAKARON) 2:1 W/UL - MAKARON 07718190 061 5
267,36₺
Vergiler Hariç: 222,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAKARON 07718190 061 5
- SKU: MAKARON 07718190 061 5
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | WÜRTH SANAYİ ÜRÜNLERİ |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 19 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 9.5 mm |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | With UL |
Etiketler:
HEAT SHRINK 19mm BLACK 1mt (MAKARON) 2:1 W/UL - MAKARON 07718190 061 5
, MAKARON 07718190 061 5
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.