WR-PHD 2.00 MM DUAL SOCKET HEADER - 62000621821
26,41₺
Vergiler Hariç: 22,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62000621821
- SKU: 62000621821
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Profil Yüksekliği | 4.3 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.