PIN HEADER 8PIN(1x8) 2.54mm SMT R/A TAPE&REEL - L-KLS1-207A-1-08-TC-3X6
9,79₺
Vergiler Hariç: 8,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207A-1-08-TC-3X6
- SKU: L-KLS1-207A-1-08-TC-3X6
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207A |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 8 (1x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Au Over Ni |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 8PIN(1x8) 2.54mm SMT R/A TAPE&REEL - L-KLS1-207A-1-08-TC-3X6
, L-KLS1-207A-1-08-TC-3X6
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.