PIN HEADER 80PIN(2x40) 2.54mm THT V/T - L-KLS1-207-2-80-S-3X10X1
25,36₺
Vergiler Hariç: 21,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207-2-80-S-3X10X1
- SKU: L-KLS1-207-2-80-S-3X10X1
Urun Detaylari
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 80 (2x40) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 15.54 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 10 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 80PIN(2x40) 2.54mm THT V/T - L-KLS1-207-2-80-S-3X10X1
, L-KLS1-207-2-80-S-3X10X1
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.