PIN HEADER 80PIN(2x40) 2.54mm THT V/T 3X6MM - 5PH1SDA25-240G0NNBL-3X6
22,54₺
Vergiler Hariç: 18,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1SDA25-240G0NNBL-3X6
- SKU: 5PH1SDA25-240G0NNBL-3X6
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1SDA25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 80 (2x40) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 11.54 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 80PIN(2x40) 2.54mm THT V/T 3X6MM - 5PH1SDA25-240G0NNBL-3X6
, 5PH1SDA25-240G0NNBL-3X6
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.