PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm THT V/T 3X13MM - DK501-1X6SBT-3X13MM
1,73₺
Vergiler Hariç: 1,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DK501-1X6SBT-3X13MM
- SKU: DK501-1X6SBT-3X13MM
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DK501 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 18.54 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 13 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm THT V/T 3X13MM - DK501-1X6SBT-3X13MM
, DK501-1X6SBT-3X13MM
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.