PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm SMT R/A 6MM - 5PH1MRB25-106G0NNCU-6000
4,83₺
Vergiler Hariç: 4,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1MRB25-106G0NNCU-6000
- SKU: 5PH1MRB25-106G0NNCU-6000
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1MRB25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 11.5 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm SMT R/A 6MM - 5PH1MRB25-106G0NNCU-6000
, 5PH1MRB25-106G0NNCU-6000
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.