PIN HEADER 5PIN(1x5)1.27mm THT R/A PLASTIC H.1.00M - L-KLS1-207C-1-05-R2-G1
1,75₺
Vergiler Hariç: 1,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207C-1-05-R2-G1
- SKU: L-KLS1-207C-1-05-R2-G1
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 5 (1x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 2.9 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 5PIN(1x5)1.27mm THT R/A PLASTIC H.1.00M - L-KLS1-207C-1-05-R2-G1
, L-KLS1-207C-1-05-R2-G1
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.