PIN HEADER 5PIN(1x5) 2.54mm THT V/T MACHINE PIN - DS1004-1X5F12
7,87₺
Vergiler Hariç: 6,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1004-1X5F12
- SKU: DS1004-1X5F12
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1004 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 5 (1x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 3 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 11.96 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 4 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 4.96 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 5PIN(1x5) 2.54mm THT V/T MACHINE PIN - DS1004-1X5F12
, DS1004-1X5F12
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.