PIN HEADER 5PIN(1x5) 2.54mm THT R/A 6X3X3.6MM - 5PH1RDA25-105G0NNBL6X3X3
2,30₺
Vergiler Hariç: 1,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1RDA25-105G0NNBL6X3X3
- SKU: 5PH1RDA25-105G0NNBL6X3X3
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1RDA25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 5 (1x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 5PIN(1x5) 2.54mm THT R/A 6X3X3.6MM - 5PH1RDA25-105G0NNBL6X3X3
, 5PH1RDA25-105G0NNBL6X3X3
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.