PIN HEADER 5PIN(1x5) 2.54mm SMT - W-P900-005720-N
8,85₺
Vergiler Hariç: 7,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W-P900-005720-N
- SKU: W-P900-005720-N
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | JINLAI ELECTRONICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | P900 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 5 (1x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 9.6 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 5.8 mm |
| Yığın Yüksekliği | N/A |
| Kuyruk Uzunluğu | 1.3 mm |
| Kontak Kaplaması | N/A |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
PIN HEADER 5PIN(1x5) 2.54mm SMT - W-P900-005720-N
, W-P900-005720-N
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.