PIN HEADER 5PIN(1x5) 1.27mm THT V/T 2.20X2.70X5.90 - L-KLS1-207C-1.00-1-05-S1
1,62₺
Vergiler Hariç: 1,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207C-1.00-1-05-S1
- SKU: L-KLS1-207C-1.00-1-05-S1
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 5 (1x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 5.9 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 2.7 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 5PIN(1x5) 1.27mm THT V/T 2.20X2.70X5.90 - L-KLS1-207C-1.00-1-05-S1
, L-KLS1-207C-1.00-1-05-S1
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.