PIN HEADER 3PIN(1x3) 2.00mm THT R/A TRAY - C6100-03ARGAR0R
1,66₺
Vergiler Hariç: 1,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C6100-03ARGAR0R
- SKU: C6100-03ARGAR0R
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | HSUAN MAO |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C6100 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 3 (1x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.9 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 3PIN(1x3) 2.00mm THT R/A TRAY - C6100-03ARGAR0R
, C6100-03ARGAR0R
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.