PIN HEADER 1PIN(1x1) THT V/T - L-KLS1-207-1-01-S
0,83₺
Vergiler Hariç: 0,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207-1-01-S
- SKU: L-KLS1-207-1-01-S
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | None |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 11.54 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 1PIN(1x1) THT V/T - L-KLS1-207-1-01-S
, L-KLS1-207-1-01-S
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.