PIN HEADER 1PIN(1x1) THT V/T 6X10X3MM - 5PH2DDA20-101G0NNBU-6X10
1,39₺
Vergiler Hariç: 1,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH2DDA20-101G0NNBU-6X10
- SKU: 5PH2DDA20-101G0NNBU-6X10
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH2DDA20 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 19 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | 10 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 1PIN(1x1) THT V/T 6X10X3MM - 5PH2DDA20-101G0NNBU-6X10
, 5PH2DDA20-101G0NNBU-6X10
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.