PIN HEADER 1PIN(1x1) 2.00mm THT V/T - C6100-01ESGLC0R
3,16₺
Vergiler Hariç: 2,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C6100-01ESGLC0R
- SKU: C6100-01ESGLC0R
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | HSUAN MAO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C6100 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | None |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 19.4 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | 10.4 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 1PIN(1x1) 2.00mm THT V/T - C6100-01ESGLC0R
, C6100-01ESGLC0R
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.