PIN HEADER 16PIN(2x8) 2.00mm SMT V/T GOLD - L-KLS1-218B-2-16-T-1U
18,58₺
Vergiler Hariç: 15,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-218B-2-16-T-1U
- SKU: L-KLS1-218B-2-16-T-1U
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-218B |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 16.8 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6.3 mm |
| Yığın Yüksekliği | N/A |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 16PIN(2x8) 2.00mm SMT V/T GOLD - L-KLS1-218B-2-16-T-1U
, L-KLS1-218B-2-16-T-1U
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.