PIN HEADER 12PIN(1x12) 1.27mm THT V/T 6X5MM - 5PH3SDA20-112G0NNBU-6X5
5,35₺
Vergiler Hariç: 4,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH3SDA20-112G0NNBU-6X5
- SKU: 5PH3SDA20-112G0NNBU-6X5
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH3SDA20 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 12 (1x12) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 13 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 5 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 12PIN(1x12) 1.27mm THT V/T 6X5MM - 5PH3SDA20-112G0NNBU-6X5
, 5PH3SDA20-112G0NNBU-6X5
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.