PIN HEADER 10PIN(1x10)1.27mm THT R/A 2.20X2.70X5.9
5,20₺
Vergiler Hariç: 4,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207C-1.50-1-10-R1
- SKU: L-KLS1-207C-1.50-1-10-R1
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 10 (1x10) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 5.9 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 2.7 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.