FEMALE HEADER 9PIN(1x9) 2.00mm THT V/T TRAY - C6801-09ASGH00R
28,61₺
Vergiler Hariç: 23,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C6801-09ASGH00R
- SKU: C6801-09ASGH00R
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | HSUAN MAO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C6801 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 9 (1x9) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 4.5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 9PIN(1x9) 2.00mm THT V/T TRAY - C6801-09ASGH00R
, C6801-09ASGH00R
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.