FEMALE HEADER 8PIN(2x4) 2.54mm SMT V/T TAPE&REEL
25,44₺
Vergiler Hariç: 21,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1023-15-2X4B8SRS2
- SKU: DS1023-15-2X4B8SRS2
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | DS1023-15 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.