CON.T.B.2.00MM 6PIN(2x3) THT V/T MALE KLS - L-KLS1-202H-06-S-B-D
7,86₺
Vergiler Hariç: 6,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202H-06-S-B-D
- SKU: L-KLS1-202H-06-S-B-D
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202H |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.4 mm |
| Kontak Kaplaması | AU or SN Over NI |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |