BOX HEADER LOCKED 16PIN(2x8) 2.54mm THT V/T MALE
10,84₺
Vergiler Hariç: 9,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS1-201-16-S-B
- SKU: KLS1-201-16-S-B
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-201 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |