BOX HEADER LOCKED 14PIN(2x7) 2.54mm THT V/T MALE - KLS1-201-14-S-B
12,72₺
Vergiler Hariç: 10,60₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: KLS1-201-14-S-B
- SKU: KLS1-201-14-S-B
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-201 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |