BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT R/A - 09185106913
111,13₺
Vergiler Hariç: 92,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09185106913
- SKU: 09185106913
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SEK |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Wave Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 8.51 mm |
| Lock Dim | N/A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |