BOX HEADER 8PIN(2x4) 2.54mm THT V/T MALE BLACK
3,63₺
Vergiler Hariç: 3,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202-08-S-B
- SKU: L-KLS1-202-08-S-B
Urun Detaylari
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1013 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 9 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |