BOX HEADER 2.54mm 6PIN(2x3) THT V/A GRAY H:8.90mm - 09185067324
8,85₺
Vergiler Hariç: 7,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09185067324
- SKU: 09185067324
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SEK |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 8.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+85 °C |