BOX HEADER 20PIN(2X10)2.54MM THT V/T LONG PIN 33.8 - L-KLS1-202K1-20-S-B-33.8
27,35₺
Vergiler Hariç: 22,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202K1-20-S-B-33.8
- SKU: L-KLS1-202K1-20-S-B-33.8
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202K1 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 8.8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8u" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER 20PIN(2X10)2.54MM THT V/T LONG PIN 33.8 - L-KLS1-202K1-20-S-B-33.8
, L-KLS1-202K1-20-S-B-33.8
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.