BOX HEADER 16PIN(2x8) 4.20mm R/A MINI FIT CONN. - MOLEX-353181620
223,82₺
Vergiler Hariç: 186,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-353181620
- SKU: MOLEX-353181620
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 35318 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 4.2 mm |
| Profil Yüksekliği | 9.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | White |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |