BOX HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A MALE BLACK - KLS1-202-16-R-B
4,36₺
Vergiler Hariç: 3,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS1-202-16-R-B
- SKU: KLS1-202-16-R-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS1-202 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 9 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |