BOX HEADER 14PIN(2x7) 1.27mm THT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202C-14-S-B
12,66₺
Vergiler Hariç: 10,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202C-14-S-B
- SKU: L-KLS1-202C-14-S-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Profil Yüksekliği | 4.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |