HDC INSERT MALE 10A 4+PE SCREW - DA-004-M
184,78₺
Vergiler Hariç: 153,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA-004-M
- SKU: DA-004-M
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DA-004 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 3 A |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Kontak Sayısı | 4 +GND |
| Voltaj Değeri | 250 V |
| Akım Değeri | 10 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.