HDC INSERT FEMALE 16A 7+PE CRIMP - DQ-007-FC
250,00₺
Vergiler Hariç: 208,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DQ-007-FC
- SKU: DQ-007-FC
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DQ-007 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Female |
| Boyutu | 3 A |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 7 +Pe |
| Voltaj Değeri | 400 V |
| Akım Değeri | 16 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.