HDC INSERT FEMALE 16A 6+PE SCREW - DE-006-FC
196,36₺
Vergiler Hariç: 163,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DE-006-FC
- SKU: DE-006-FC
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DE-006 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Bağlantı Stili | Screw |
| Voltaj Değeri | 500 V |
| Akım Değeri | 16 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.